W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Promowali polską branżę spotkań w w Irlandii

  Promowali polską branżę spotkań w w Irlandii -
  6 marca 2014 r. w The Little Museum of Dublin miał miejsce kolejny roadshow - prezentacja polskiego przemysłu spotkań dla 25 reprezentantów stowarzyszeń, firm i agencji branży spotkań z rynku irlandzkiego.
   
  Stronę polską w prezentacji pt. „Polska. Come and Find your story” reprezentowali Poznań, Gdańsk i Wrocław Convention Bureaux oraz Mazurkas Travel DMC i Haxel Events & Incentive. W spotkaniu wziął równiez udział James McCourt - Prezes Stowarzyszenia Prawników Irlandzkich. Opowiedział on o swoim doświadczeniu organizacji jednej z konferencji stowarzyszenia w Krakowie. Jego obecność dodatkowo wzmocniła promocję Polski wśród irlandzkich organizatorów spotkań i wydarzeń. Na koniec prezentacji uczestnicy mieli okazję do wylosowania nagród ufundowanych przez polskich jej partnerów.
   
  Przedstawiciele Poland Convention Bureau potwierdzają, że spotkania z branżą typu „roadshow” są doskonałą okazją na nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, prezentacji Polski, pozyskania nowych spotkań, a także zaproszenia planistów z rynku priorytetowego dla POT do udziału w planowanych wizytach studyjnych organizowanych w ramach projektu "Promujmy Polskę Razem".