W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Włoscy organizatorzy spotkań odwiedzili Polskę

  Włoscy organizatorzy spotkań odwiedzili Polskę -
  W dniach 20–24 marca 2014 r. odbył się Fam Trip dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań z Włoch. Dwunastu jego uczestników miało okazję poznać Warszawę oraz Kraków z ich ofertą konferencyjną, możliwościami podróży motywacyjnych oraz kulturą i historią.

  FAM TRIP rozpoczął się od pobytu w Warszawie gdzie we współpracy z Warsaw Convention Bureau pokazane zostały takie obiekty jak Pałac Kultury i Nauki, Stadion Narodowy oraz Zamek Królewski – Arkady Kubickiego. W stolicy odbyło się również śniadanie networkingowe/branżowe, w którym uczestniczyło 10 rekomendowanych firm PCB POT. Podróże FAM TRIP to nie tylko wizytacja obiektów. To także poznanie atmosfery i kultury miast. Uczestnicy mieli zapewnione zwiedzanie miasta oraz warsztat lepienia pierogów w wyjątkowym miejscu – Warszawa Wschodnia – Soho Factory.
   
  Kolejne dwa dni przeznaczone były na poznanie  Krakowa. Punkty programu obejmowały wizytacje takich obiektów jak ICE Kraków Centrum Kongresowe, Kopalnia Soli "Wieliczka" czy Stara Zajezdnia i Muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera. Dopełnieniem programu było zwiedzanie historycznego miasta zapewnione przez Krakow Convention Bureau. Wielu wrażen dostarczyła wizytacja Wzgórza Wawelskiego i możliwośc obejrzenia sławnej  "Damy z łasiczką" pędzla Leonarda da Vinci.
   
  Był to ostatni z zaplanowanych podróży FAM TRIP w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem” na wybranych priorytetowych europejskich rynkach.