W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Poland Convention Bureau podsumowuje zapytania o konferencje w Polsce

  Poland Convention Bureau podsumowuje zapytania o konferencje w Polsce -
  Rok 2013 przyniósł w sumie ponad 70 zapytań dotyczących organizacji konferencji w Polsce. Pięćdziesiąt z nich pochodziło z zagranicy - informują przedstawiciele PCB.
   
  Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez Poland Convention Bureau POT, najwięcej zapytań dotyczyło pomocy przy organizacji konferencji w Polsce. Drugą grupę stanowiły te odnoszące się udzielenia informacji na temat przemysłu spotkań w Polsce, w tym tych dotyczących komunikacji, atrakcji turystycznych i obiektów unikatowych. Ostatnimi dwoma tematami, które pojawiały się w pytaniach, były prośby o rekomendacje hoteli i obiektów konferencyjnych. Kolejną grupę stanowiły prośby o wsparcie promocji wydarzeń m.in. poprzez narzędzia komunikacji Polskiej Organizacji Turystycznej. Zainteresowanie wzbudziły także statystyki dotyczące polskiego przemysłu spotkań oraz prośby o kontakty do firm zajmujących się profesjonalną obsługą konferencji i podróży motywacyjnych.
   
  Łącznie w 2013 Poland Convention Bureau POT udzieliło informacji oraz wsparcia wydarzeniom dla łącznie 24 080 osób.