W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Branża spotkań promuje w Chinach konferencje w Polsce

  Branża spotkań promuje w Chinach konferencje w Polsce -
  W dniach 24-26 czerwca 2014 r. w Kantonie, Szanghaju i Pekinie odbyły się kolejne polskie prezentacje typu roadshow, realizowane w ramach projektu „Lubię Polskę”.

  Łącznie w trzech prezentacjach wzięło udział około 180 osób. Byli to przedstawiciele chińskiego przemysłu spotkań i tamtejszej branży turystycznej, dziennikarze oraz reprezentanci polskich placówek dyplomatycznych w Chinach, którzy szczegółowo omówili proces pozyskiwania wiz do krajów z grupy państw Schengen. Obie prezentacje zakończono quizem z wiedzy o Polsce, w którym można było wygrać nagrody ufundowane przez Poland Convention Bureau POT,  Polską Organizację Turystyczną oraz partnerów z Polski. W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty, indywidualne rozmowy biznesowe i konferencja prasowa. Ponadto w ramach promocji na rynku chińskim przedstawiciele polskiej branży spotkań wzięli udział targach BITE w Pekinie, które odbyły się w dn. 27-29 czerwca 2014 r.
   
  Prezentacje i targi zorganizowano w ramach projektu „Lubię Polskę”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 6.3 POIG.