W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska promocja European Meetings and Events Conference na World Educational Congress

  Polska promocja European Meetings and Events Conference na World Educational Congress -
  Polska promowała przyszłoroczną konferencję MPI EMEC podczas kongresu zorganizowanego przez Meeting Professionals International w Minneapolis. 

  World Educational Congress odbył się w Stanach Zjednoczonych, w dniach 2 - 5 sierpnia 2014 r. Wydarzenie było okazją dla Poland Convention Bureau do zaproszenia osób związanych z przemysłem spotkań do Krakowa, gdzie w dniach 1 - 3 lutego 2015 odbędzie się European Meetings and Events Conference. Na WEC w Minneapolis rozpoczęła się rejestracja do udziału w tej konferencji, a każda osoba, która podczas kongresu zdecydowała się na przyjazd do Krakowa z tej okazji, mogła liczyć na dodatkową zniżkę.
   
  Przypomnijmy, że World Educational Congress to największe branżowy event organizowany przez stowarzyszenie Meeting Professionals International. Kongres co roku przyciąga ok. 2 tys. gości. Wydarzenie, które daje uczestnikom możliwość udziału w wielu interesujących sesjach edukacyjnych na temat branży spotkań, jest dla nich również okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.