W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Kinga Soćko ze stypendium Larry Lee Memorial Scholarship

  Kinga Soćko ze stypendium Larry Lee Memorial Scholarship -

  Kinga Soćko z Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej otrzymała stypendium w konkursie organizowanym w ramach Larry Lee Memorial Scholarship.

   

  Dzięki wygranej Soćko weźmie udział w międzynarodowych targach branży spotkań IMEX America oraz towarzyszącym mu Future Leaders Forum. Oba wydarzenia odbędą się w Las Vegas w dniach 14-16 października 2014 r.

  - IMEX America to targi, które znam od kilku lat - przyznaje Kinga Soćko. - Cieszę się, że będę mogła uczestniczyć w programie merytorycznym przygotowanym przez ekspertów z całego świata, odwiedzić Las Vegas i promować Polskę. To dla mnie duże wyróżnienie. Będę promowała również konferencję MPI EMEC w Krakowie, która odbędzie się w lutym 2015 roku - dodaje pracownik Poland Convention Bureau.

   

  Łatwiejszy start w świecie spotkań i konferencji

   

  Larry Lee Memorial Scholarship to efekt współpracy pomiotów funkcjonujących w ramach MPI Foundation. Program nosi imię Larry’ego Lee - profesjonalisty przemysłu spotkań, COO i założyciela Encore Productions, który zmarł w grudniu 2011 roku. Przedsięwzięcie zapewnia stypendia dla studentów, którzy chcą wziąć udział w targach IMEX America. Jego celem jest wspieranie młodych osób rozpoczynających swoją karierę w branży spotkań i wydarzeń.