W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Rekomendacje PCB dla profesjonalistów branży spotkań wręczone

  Rekomendacje PCB dla profesjonalistów branży spotkań wręczone -

  Poland Convention Bureau podczas spotkania mikołajkowego podsumowało miniony rok działalności. Certyfikaty rekomendacji otrzymały firmy incentive travel i profesjonalni organizatorzy konferencji.

   

  W poniedziałek, 8 grudnia 2014 r. w warszawskiej Galerii MiTo spotkali się specjaliści branży spotkań z całej Polski. Wiceprezes Organizacji Turystycznej Elżbieta Wąsowicz-Zaborek zaprezentowała osiągnięcia i sukcesy PCB w 2014 r.
  Przedstawione zostały również plany i założenia polskiej promocji na wystawie Expo w Mediolanie, a prezentująca jest Monika Dyląg-Sajór (Dyrektor Departamentu Komunikacji Zewnętrznej PARP) zaprosiła przedstawicieli branży, aby podjęli współpracę przy tym projekcie.

  Certyfikaty PCB POT otrzymało podczas spotkania kilka firm:

  • Mazurkas Travel,
  • Furnel Travel,
  •  ICP Group SA,
  • Jan Pol,
  • Vengo,
  • Tragi Kielce,
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie,
  • Maestro Meetings & Incentive.

   

  Rekomendacje podsumował Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau POT:  – Na kolejne dwa lata rekomendacje otrzymało 12 firm wyspecjalizowanych w organizacji kongresów i podróży motywacyjnych. Współpraca z tymi podmiotami to w głównej mierze działania oparte o koordynację podróży studyjnych i prezentacji zagranicznych, których w tym roku udało się zorganizować ponad 20. Cieszę się, że wszystkie podmioty zainteresowane współpracą uzyskały rekomendacje.

  Listy profesjonalnych organizatorów konferencji oraz incentive travel z certyfikatami PCB można znaleźć na stronie Poland Convention Bureau:
  - organizatorzy podróży motywacyjnych,
  - organizatorzy spotkań.