W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Spotkanie dyrektorów europejskich convention bureaus w Warszawie

  Spotkanie dyrektorów europejskich convention bureaus w Warszawie -

  We wrześniu br. odbędzie się spotkanie dyrektorów europejskich, narodowych Convention Bureaus. Tym razem miejscem spotkania jest Warszawa, a gospodarzem Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

  W dniach 24 i 25 września br. wszyscy dyrektorzy europejskich Convention Bureaus przyjadą do Warszawy na zaproszenie polskiego stowarzyszenia. To szansa dla Poland Convention Bureau, by wyróżnić Polskę jako gospodarza tak ważnego spotkania oraz Warszawy jako miasta przygotowanego na duże konferencje.
   

  - Alians narodowych, europejskich biur kongresów i spotkań to okazja do wymiany poglądów, ustalania wspólnych strategii oraz dyskusji na temat roli Europy na globalnym rynku spotkań. Bardzo się cieszę, że tym razem dyrektorzy wszystkich narodowych convention bureaus przyjadą na zaproszenie Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej do Warszawy – mówi Krzysztof Celuch, kierownik PCB POT.
   

  Do nieformalnej grupy europejskich narodowych Convention Bureaus należy 17 państw. Idea założenia stowarzyszenia bardzo szybko zyskała na popularności i okazała się trafionym pomysłem na wzmocnienie branży spotkań w Europie i w każdym z poszczególnych państw członkowskich. Celem grupy jest także wymiana wiedzy i współpraca na rzecz wzmocnienia pozycji każdego z członków. To pierwsza tego typu inicjatywa.