W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Polska branża konferencyjna zaprezentuje się na majowych targach IMEX 2015

  Polska branża konferencyjna zaprezentuje się na majowych targach IMEX 2015 -

  Tegoroczne targi IMEX we Frankfurcie – największe wydarzenie skupiające reprezentantów branży konferencyjnej z całego świata - odbędą się między 19. a 21. maja. Nasze narodowe stanowisko jak co roku zorganizuje Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

   

  Targi IMEX to bardzo ważne i prestiżowe branżowe wydarzenie, które daje możliwość zaprezentowania się poszczególnym krajom na arenie międzynarodowej. Dzięki prezentacji na targach poszerza się promocja produktów i miejsc oferowanych przez konkretny kraj jako miejsce do organizacji kongresów oraz konferencji. O jak najlepszą jakość polskiego stanowiska na targach IMEX zadba Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej. - Nowa wizualizacja stoiska narodowego, prezentacje multimedialne ukazujące różnorodność polskiej oferty oraz ścisła współpraca z regionami to trzy elementy, na które chcemy w tym roku zwrócić szczególną uwagę. Serdecznie zapraszam do Polski – mówi Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau POT.

  Co roku na targach IMEX pojawia się ok. 3500 wystawców. Wśród nich w tym roku na polskim stanowisku będą: Bydgoszcz Convention Bureau, Convention Bureau Katowice, Events in Poland, ICE Krakow, Krakow Convention Bureau, Mazurkas Travel DMC Poland, Poznan Convention Bureau, Torun Convention Bureau Copernicus, Warsaw Convention Bureau.