W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Poland Convention Bureau wyróżnione certyfikatem jakości DMAI

  Poland Convention Bureau wyróżnione certyfikatem jakości DMAI -

  Poland Convention Bureau POT po raz drugi otrzymało od organizacji DMAI (Destination Marketing Association International) wyróżnienie. Jest to pierwsza polska instytucja, która otrzymała certyfikat jakości „Accredited Destination Marketing Organization”.


  Pierwszy raz wyróżnienie trafiło do PCB POT w 2011 roku, w tym roku zostało odnowione na kolejne 4 lata. Jest to certyfikat przyznawany przez najstarszą i najbardziej popularną organizację zrzeszającą  Convention Bureau na świecie, Destination Marketing Association International (DMAI). Wyróżnienie to potwierdza kompetencje i profesjonalizm instytucji zajmującej się promocją destynacji. Aby uzyskać akredytację trzeba spełnić ponad 120 wymagań z zakresu zarządzania, finansów, zasobów ludzkich, technologii, marketingu, obsługi, sprzedaży, komunikacji,  badań oraz innowacji.

  - Będąc członkiem stowarzyszenia DMAI, na początku tego roku podjęliśmy wyzwanie, aby sprostać wymogom stawianym przed najlepszymi Convention Bureaus na świecie. Teraz z radością możemy potwierdzić, że dołączyliśmy do tego wyjątkowego grona na kolejne 4 lata - komentuje Krzysztof Celuch, kierownik PCB POT.