W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Region: Mazowsze
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 536 70 73

e-mail:
  Widok

  Ile polska branża MICE zarabia dla kraju? Dowiemy się już za rok!

  Ile polska branża MICE zarabia dla kraju? Dowiemy się już za rok! -

  Jak się okazuje, szacunkowe dane zawarte w raporcie „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2016” to dopiero wstęp do analizy korzyści płynących z branży MICE dla polskiej gospodarki. W przyszłym roku poznamy wyniki badania Poland Meetings Impact.

   

  Raport będzie dotyczył całego kraju – pod uwagę zostaną wzięte wszystkie eventy wpisujące się w definicję MICE, czyli konferencje, kongresy, podróże motywacyjne, wydarzenia targowe i korporacyjne. Celem analizy będzie odpowiedź na pytanie „jakie korzyści ekonomiczne generuje polski przemysł spotkań dla krajowej gospodarki”. Szacunkowe i ogólne dane na ten temat znaleźć można w ostatnim raporcie „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2016”, który dostępny jest w naszym serwisie tutaj.

   

  Dotąd tak szczegółowymi danymi może pochwalić się jedynie Kraków. W 2014 roku opublikowano dokument pt. „Ekonomiczne znaczenie przemysłu spotkań dla gospodarki Krakowa” będący zwieńczeniem projektu Kraków Impact.

   

  Prace na Poland Meetings Impact już się rozpoczęły. Nad jego przygotowaniem pracować będzie Poland Convention Bureau we współpracy z MPI Foundation oraz uczelniami wyższymi – warszawską Szkołą Główną Handlową i Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie – i stowarzyszeniami branżowymi.
   

  Krzysztof Celuch,  Kierownik Poland Convention Bureau, zachęca wszystkie podmioty: firmy i organizacje branżowe do włączenia się do pracy nad projektem i kontaktu: 

  , 22 536 70 42.

   

  Publikacja planowana jest na rok 2017, a premiera raportu oraz prezentacja jego wyników odbędą się podczas kolejnej edycji Meetings Week Poland.