W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Pure Conferences

Region: Mazowsze
ul. Fort Wola 22
01-258 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
  Widok

  Zaproszenie na bezpłatną konferencję o pracy w chmurze

  Zaproszenie na bezpłatną konferencję o pracy w chmurze -

  Zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji "Cloud Computing - innowacyjne rozwiązania w chmurze”, która odbędzie się 18 kwietnia 2013 r. w Warszawie. Serwis Konferencje.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

   

   

   

   

   

   


  Większość przedsiębiorstw obecnie poszukuje oszczędności w zakresie informatyki, jednak nie kosztem bezpieczeństwa, czy też dostępności danych. Cloud Computing  jest rozwiązaniem dedykowanym, które traktuje aplikację, platformę czy też infrastrukturę jako usługę. Przyspiesza dodatkowo wiele procesów, dzięki bardzo wysokiej dostępności. Technologię Cloud Computing zna już większość specjalistów IT, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę jak bardzo innowacyjne narzędzia są już dostępne w tej technologii.

  Podczas konferencji zostaną zaprezentowane nowoczesne systemy i technologie dla biznesu w tzw. chmurze. Swoje produkty i usługi zaprezentują kluczowi gracze na rynku, a swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci branżowi. Organizator zapewnia uczestnikom konferencji przerwy kawowe oraz komplet materiałów konferencyjnych.  Podczas wydarzenia zostaną rozlosowane cenne nagrody.

  Konferencja będzie okazją do nabycia cennej wiedzy oraz wymiany doświadczeń w zakresie następujących zagadnień:
  - nowoczesne technologie w cloud computing,
  - innowacyjne usługi w modelu SaaS, IaaS, PaaS,
  - wirtualizacja w chmurze,
  - cloud computing jako przyspieszenie rozwoju przedsiębiorstwa,
  - kolokacja danych i infrastruktury do chmur,
  - praca w chmurze, zamiast w biurze – rozwiązania dla MŚP oraz dużych firm,
  - cloud computing – niskie koszty i wysokie bezpieczeństwo,
  - przeniesienie funkcjonujących aplikacji do chmury,
  - cloud computing vs. cloud services – różnice,
  - usługi w modelu chmury prywatnej i publicznej,
  - usługi w modelu mieszanym,
  - zarządzanie aplikacjami i infrastrukturą w chmurze,
  - cloud computing w rozrywce i portalach społecznościowych.

  Do udziału w konferencji zapraszamy osoby odpowiedzialne za ozyskiwanie i utrzymanie infrastruktury technicznej firmy, rozwój biznesu w przedsiębiorstwie, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, rozwój IT w danej firmie oraz wybór, zakup i wdrażanie systemów oraz nowoczesnych technologii. Konferencja jest adresowana w szczególności do CIO, Dyrektorów, Kierowników, Managerów działów informatycznych, infrastruktury IT oraz technologii, Dyrektorów, Kierowników Finansowych oraz osoby związane z optymalizacją kosztów, Kierowników i Managerów ds. zakupów, Dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, kierowników projektów, Szefów bezpieczeństwa, Prezesów oraz doradców zarządu.

  Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się pod tym adresem. Kontakt z organizatorem - firmą Pure Conferences jest możliwy pod nr. tel.: 22 390 91 09, tel. kom. 531 806 841, www.pureconferences.pl. Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć na tej stronie.