W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Konferencja podczas Targów Event 2012

Konferencja podczas Targów Event 2012 -

3 października podczas IV Targów Event Wszystko dla Organizatorów Imprez odbędzie się konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Na spotkanie zaprasza Dyrektor Zarządzająca SBE – Magda Jabłońska.

 

 

 

 

 - Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi albo o pieniądze, albo o brak komunikacji. O pieniądzach krępujemy się mówić otwarcie i często mamy problem, by konkretnie wyrazić swoje potrzeby. Dlatego właśnie wokół tych dwóch kwestii postanowiliśmy skupić się na jesiennej konferencji SBE. - zapowiada wydarzenie Magda Jabłońska, Dyrektor Zarządzająca SBE.  - Konferencja odbędzie się dnia 3.10.2012 podczas czwartej edycji Targów Event 2012, której zostaliśmy Partnerem Strategicznym. Nie będziemy szukać odpowiedzi na pytania czy nadal jest kryzys w eventach, dlaczego wyjście z impasu jest tak mozolne. Nie! Chcemy się dowiedzieć czy w polskiej branży są pieniądze i jak się je zarabia. Czy klienci używając eventów w swoich działaniach mogą liczyć na zyski. Chcemy się dowiedzieć jak to się robi za granicą, jakie są tam wprowadzane rozwiązania i jak układa się współpraca pomiędzy poszczególnymi podmiotami rynku. - mówi Jabłońska.

 

-  Nasza konferencja będzie przede wszystkim stanowić rzetelną dawkę konkretnej wiedzy przekazanej branży i jej klientom przez profesjonalistów z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. A tytuł konferencji  " Event = kasa. Czyli o pieniądzach w eventach". Po prostu. Bez skomplikowanych słów. - podsumowuje Dyrektor Zarządzająca SBE.


źródło: www.sbe.org.pl