W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Zapraszamy na Wieczór Stowarzyszeń branży spotkań

Zapraszamy na Wieczór Stowarzyszeń branży spotkań -

W drugim dniu Meetings Week Poland 2013, w środę 20 marca 2013 r. o godz. 20.00, w Restauracji aleje3 odbędzie się impreza integracyjna, która będzie okazją do osobistego poznania się z przedstawicielami stowarzyszeń oraz ich członkami.

 

 

 

 

 

 


Będzie to nie tylko uroczyste spotkanie uczestników konferencji i szkoleń, które zaplanowano na ten wyjątkowy tydzień. - Głównym celem organizacji Wieczoru Stowarzyszeń jest oczywiście integracja – podkreśla Magda Jabłońska, dyrektor zarządzająca SBE. -Jesteśmy z jednej branży, znamy się i spotykamy zawodowo, także na różnych eventach. Jednakże brakuje nam czasem okazji dedykowanych tylko nam. Meetings Week Poland 2013 jest bardzo trafionym pomysłem i zdecydowaliśmy się go uczcić właśnie takim dodatkowym networkingiem, do którego zapraszamy również wszystkich zainteresowanych pracą stowarzyszeń - dodaje.

Fakt, iż Restauracja aleje3 mieści się w Muzeum Narodowym, przy Alejach Jerozolimskich 3, ma wzmocnić niezwykłą atmosferę wydarzenia. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo, gdyż właśnie tego dnia lokal po raz pierwszy otworzy swe drzwi dla przedstawicieli rynku spotkań. – Będzie nam niezwykle miło gościć w naszej restauracji przedstawicieli branży MICE. Mamy ogromną nadzieję, że połączenie jedzenia, sztuki i pasji wyrażone w każdym szczególe – od artystycznej atmosfery, poprzez doskonałe jedzenie kuchni europejskiej, aż po designerskie, dopracowane w każdym szczególe białe wnętrza z grafiką Jana Dobkowskiego przypadną naszym gościom do gustu – mówią jednogłośnie właściciele Restauracji aleje3 Aleksandra Furmankiewicz i Norbert Kabaczyński.

Główną atrakcją wieczoru mającego trafić do serc branży eventowej będzie specjalnie na tę okazję przygotowane menu. Podane zostaną m.in. takie delicje, jak: jajeczka przepiórcze faszerowane pastą chrzanową, smażony arbuz z serem feta i kremem balsamico, parfait z wątróbek z galaretką z Sauterna, szynka cielęca z płatami suszonych liści oregano i zestem z cytryny, galaretka z prosecco i malin.

Organizatorem Wieczoru Stowarzyszeń są Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Restauracja aleje3. Ilość miejsc jest ograniczona - obowiązuje wcześniejsza rejestracja, wymagane jest przesłanie e-maila na adres: patrycja.cieslak@sbe.org.pl