W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Zaprasza na Wiosenne Spotkanie

Zaprasza na Wiosenne Spotkanie -
SBE zaprasza swoich członków oraz wszystkich zainteresowanych działalnością stowarzyszenia na spotkanie, które odbędzie się 11 kwietnia 2013 r. w Dworze Konstancin oraz w Gospodzie Zalewajka.
 
 
 
 
 
 
 
Wiosenne Spotkanie SBE to okazja dla Członków i sympatyków Stowarzyszenia Branży Eventowej, by porozmawiać o jego działalności, zapoznać się z zagadnieniami, którymi się zajmuje oraz by przedstawić swoje postulaty. Program ramowy spotkania przewiduje preezentację wniosków po Meetings Week Poland 2013, omówienie projektu Eventcamp - tematy i miasta (Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków), prezentację Case Study oraz debatę z udziałem SOIT w zakresie integracji event i incentive marketingu. W części networkingowej przewidziano wspólną kolację w Gospodzie Zalewajka i "ziemniaczany" Live Cooking, występ zespołu Smile oraz degustację Whisky Świata - Loża Dżentelmenów
 
Zgłoszenia udziału są przyjmowane pod adresem e-mail: maciek.czachowski@sbe.org.pl. W przypadku chęci rezerwacji noclegu organizatorzy proszą o bezpośredni kontakt pod adresem magdalena.jablonska@sbe.org.pl.