W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Magdalena Jabłońska nie zarządza już Stowarzyszeniem Branży Eventowej

Magdalena Jabłońska nie zarządza już Stowarzyszeniem Branży Eventowej -
Magdalena Jabłońska zrezygnowała z funkcji dyrektor zarządzającej Stowarzyszenia Branży Eventowej. 
 
Jak informuje "Presserwis", Jabłońska zrezygnowała z zajmowanego od października 2011 roku w SBE stanowiska, ponieważ nie jest w stanie łączyć obowiązków w stowarzyszeniu z pracą w firmie Evio Polska, gdzie od czerwca 2013 r. pełni funkcję media & PR managera. Wiadomo jednak, że Jabłońska nadal będzie pełnila funkcję PR managera SBE.
 
Magdalena Jabłońska jest z wykształcenia filologiem języka francuskiego. Przez ponad 9 lat walczyła z przestępczością zorganizowaną w ramach Attachatu Celnego przy Ambasadzie Republiki Francji, organizowała szkolenia i konferencje dla służb operacyjnych m.in. z zakresu ochrony dziedzictwa narodowego oraz walki z piractwem i podróbkami. W latach 2005-2011 współpracowała z agencjami eventowymi i markami jako freelencer, organizując autorskie eventy dla kobiet, pokazy mody, konferencje kulinarne, spotkania networkingowe i warsztaty edukacyjne. Była także odpowiedzialna za kontakty z mediami i komunikację PR. W chwili obecnej jej działaność zawodowa skupia się na strategiach komunikacji PR w mediach społecznościowych. Tłumacz języka francuskiego. Ma słabość do rowerów holenderskich, sztuk teatralnych, kryminałów i turystyki kulinarnej. Z SBE związana jest od 2010 r.
 
Decyzja, co do tego, kto będzie sprawował funkcję dyrektora zarządzającego Stowarzyszenia Branży Eventowej jeszcze nie zapadła. Walne zgromadzenie członków SBE zaplanowano na połowę stycznia 2014 roku.