W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Anna Nowakowska uruchamia blog branżowy o obiektach konferencyjnych

Anna Nowakowska uruchamia blog branżowy o obiektach konferencyjnych -
Anna Nowakowska, która jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, uruchomiła nowy eventowy blog dedykowany lokacjom i miejscom spotkań. 
 
StrefaMICE.pl to przede wszystkim blog o ciekawych i interesujących lokacjach oraz miejscach spotkań w Polsce i na świecie. Na blogu czytelnik będzie mógł  odnaleźć informacje o obiektach konferencyjnych i kongresowych, halach wystawienniczych, stadionach, ośrodkach sportowych, hotelach, pałacach, dworkach itp. Autorka zamierza również przybliżać nowości, trendy, ciekawe rozwiązania wyszperane na różnych targach branżowych i innych wydarzeniach dotyczących szeroko rozumianego MICE Venue. - Zawsze fascynowały mnie obiekty i miejsca spotkań. W ostatnim czasie sporo uwagi poświęcam też destynacjom i marketingu miejsc - opowiada Anna Nowakowska. - Przez 12 lat aktywności w branży miałam przyjemność pracować w wyjątkowych hotelach i centrach konferencyjnych. Z doświadczenia wiem także, jak ważna jest rzetelna informacja dla event managerów o miejscu, w którym chcą przeprowadzić event. Stworzenie bloga o tematyce venue jest dla mnie szansą na przekazanie moich spostrzeżeń i mam nadzieję, że będzie wsparciem dla organizatorów, jak również dla menadżerów obiektów - dodaje.
 
Nowe spojrzenie na eventy
 
Z założenia StrefaMICE.pl ma być miejscem dialogu w obszarze tematyki Meetings Incentive Conference Events. - Eventy są na świecie jednym z podstawowych działań marketingowych i wiele miejsca poświęca się również samym obiektom, jako ich nieodłącznej części - tłumaczy Nowakowska. - W polskiej branży eventowej istnieje wiele portali dedykowanych wyszukaniu odpowiedniej lokacji z cennymi informacjami. Chciałabym by mój blog był ich rozszerzeniem, by prezentował punkt widzenia zawodowca zwracającego uwagę na szczegóły i tym samym uzupełniał podstawową wiedzę o potencjale danych miejsc eventowych - zapewnia.
 
Anna Nowakowska jest doktorantką na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jest jedną z inicjatorek założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej, którego obecnie jest Członkiem Zarządu oraz Kierownikiem ds. Projektów Edukacyjnych. Jest współtwórczynią studium podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, wykłada również w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji.  Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Obecnie jest zatrudniona w Hotelu Narvil Conference & Spa jako Manager ds. Kluczowych Klientów gdzie odpowiada za kompleksowe przygotowanie i koordynację imprez z sektora MICE. Pochłaniają ją: hotelarstwo, event marketing, eventy plenerowe  - w tym wesela, animacja czasu wolnego oraz szkolnictwo. Zdobytą wiedzę chętnie przekazuje prowadząc zajęcia dydaktyczne.