W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Dorota Zdanowska nową dyrektor Stowarzyszenia Branży Eventowej

Dorota Zdanowska nową dyrektor Stowarzyszenia Branży Eventowej -
W marcu 2014 r. stanowisko Dyrektora Zarządzającego SBE objęła Dorota Zdanowska, posiadająca ponad siedmioletnie doświadczenie branżowe. Do jej zadań będzie należało wdrażanie inicjatyw podejmowanych przez SBE, koordynacja projektów biznesowych oraz edukacyjnych, jak również organizacja współpracy międzyczłonkowskiej i partnerskiej.
 
- Cieszy mnie fakt, że mogę dołączyć do Stowarzyszenia w tym ważnym momencie zmian, kiedy jego rozwój nabiera zdecydowanego tempa i zmienia się jego wizerunek w branży – mówi Dorota Zdanowska. - Pracując w agencji eventowej widziałam i odczuwałam palące problemy branży, ale nie miałam możliwości zaangażowania się w takim wymiarze, by zmienić i poprawić stan rzeczy. Teraz mam szansę wpłynąć na to, jak będzie wyglądać w Polsce przemysł spotkań w przyszłości i ta myśl towarzyszy mi nieustanie, odkąd objęłam to stanowisko. Miło jest również znaleźć wśród członków SBE firmy i osoby, z którymi z powodzeniem współpracowałam przez lata - przyznaje.
 
Dorota Zdanowska ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Kultury Polskiej, specjalizując się w animacji kultury. Przez ostatnie siedem lat związana była z agencją eventową Rival Group, gdzie przeszła przez kolejne trzy stanowiska, od event managera do account directora. Zajmowała się nie tylko organizacją i koordynacją wydarzeń, ale również z sukcesem zbudowała kompetentny zespół event managerów. Jej pasje to przede wszystkim nurkowanie, podróże i fotografia, ale można ją również spotkać na licznych imprezach biegowych oraz w warszawskich parkach uprawiającą jogging. 
 
Rozwój stowarzyszenia
 
Dorota Zdanowska objęła wakat po Magdalenie Jabłońskiej, która pod koniec ubiegłego roku zrezygnowała z pełnionej funkcji, kontynuując swoją karierę poza strukturami SBE. - Rozwój Stowarzyszenia doszedł w chwili obecnej do punktu, w którym konieczne stało się powołanie na tak odpowiedzialne stanowisko osoby na pełen etat – przyznaje Magdalena Jabłońska. - Mając liczne zobowiązania zawodowe poza SBE, nie byłabym w stanie zaangażować się w jego prace w wymaganym zakresie. Cieszę się, iż Stowarzyszenie podjęło w ostatnim czasie wiele ważnych decyzji dotyczących nowych kierunków rozwoju i intensyfikacji działań, kontynuując przy tym projekty zainicjowane podczas poprzedniej kadencji. Będę wszystkim aktywnie kibicować i wspierać na ile to będzie możliwe, tak jak to czyniłam przez prawie cztery lata współpracy z SBE - dodaje Jabłońska.