W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Do SBE dołączyły trzy firmy

Do SBE dołączyły trzy firmy -
Stowarzyszenie Branży Eventowej zyskało trzech nowych członków. Są nimi Warszawskie Centrum EXPO XXI oraz agencje Perfectto i Mobilne Badania.
 
Firmy są pierwszymi podmiotami, które dołączyły do SBE po zmianie kryteriów przyjmowania nowych członków. Jak tłumaczy Andrzej Bagniuk, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, modyfikacja zasad ubiegania się o przynależność do SBE wynikała z chęci podniesienia wiarygodności firm członkowskich oraz podkreślenia wysokiej jakości świadczonych przez nie usług. - Jesteśmy przekonani, że przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Branży Eventowej nie tylko w sposób znaczący wzmocni pozycję Stowarzyszenia jako instytucji aktywnie działającej na rzecz rynku eventów w Polsce, lecz także przyczyni się do konsolidacji branży i zacieśnienia współpracy wszystkich zrzeszonych podmiotów – komentuje Bagniuk. 
 
Nowi członkowie stowarzyszenia
 
Jednym z nowych członków stowarzyszenia jest Warszawskie Centrum EXPO XXI (zobacz obiekt) - nowoczesny obiekt targowo-eventowy w Warszawie, oferujący powierzchnię przeznaczoną do organizacji imprez. Do SBE dołączyła również działająca od 2005 roku Agencja Perfectto. Firma zajmuje się organizację i kompleksową obsługę gal, akcji promocyjnych, konferencji, wydarzeń modowych i kulturalnych, kongresów, wyjazdów integracyjnych i spotkań firmowych. Trzecim podmiotem, który zdecydował się na dołączenie do stowarzyszenia jest specjalizująca się w obsłudze mobilnych badań lekarskich i organizacji wydarzeń medycznych agencja Mobilne Badania.
 
Obecnie do Stowarzyszenia Branży Eventowej należy dziewięciu organizatorów eventów, siedmiu podwykonawców oraz cztery lokalizacje.