W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowy zarząd

Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowy zarząd -

Podczas wtorkowego (25 listopada br.) posiedzenia Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Branży Eventowej wybrano nowy skład zarządu SBE. Dotychczasowy prezes Andrzej Bagniuk złożył dymisję, a na jego miejscu zajęła Marta Dunin-Michałowska, która do tej pory pełniła obowiązki Wiceprezesa Zarządu SBE ds. Komunikacji.

W wyniku głosowania w nowym Zarządzie SBE stanowiska objęły również: Olga Krzemińska-Zasadzka jako Wiceprezes oraz 

SBE stowarzyszenie branży eventowej

Żaneta Berus jako Członek Zarządu. Na kolejną kadencję w Zarządzie SBE pozostali Adam Zagajewski na stanowisku Wiceprezesa Zarządu

oraz w funkcji Członka ZarząduAnna Nowakowska.
 

- Moje obowiązki poza Stowarzyszeniem nie pozwalają mi na przeznaczenie na pracę na rzecz SBE satysfakcjonującej ilości czasu, dlatego podjąłem decyzję o tym, by oddać przewodnictwo nad SBE w ręce osób, które mogą poświęcić się temu odpowiedzialnemu zadaniu w większym wymiarze. Nadal pozostaję członkiem SBE i będę kibicował nowemu Zarządowi w jego działaniach na rzecz realizacji misji Stowarzyszenia – skomentował swoją dymisję Andrzej Bagniuk.
 

Robert Pływacz z Agencji RAKI także zrezygnował z obecności w Zarządzie SBE. Swoją decyzję umotywował kłopotami zdrowotnymi. Jednak Agencja RAKI pozostaje członkiem SBE, a Robert Pływacz będzie angażował się w jego działalność w mniejszym stopniu.
 

Obecna Prezes Zarządu, Marta Dunin-Michałowska jest także prezesem Mea Group Sp. z o.o. – agencji marketingu zintegrowanego, specjalizującej się w organizacji eventów. Z przemysłem spotkań związana jest od 1997 roku. Dunin-Michałowska pracowała głównie w agencjach eventowych, odpowiadając za obszar realizacji imprez oraz PR przez 11 lat, by w 2008 roku założyć własną agencję. Mea Group współpracowała z największymi firmami rynku FMCG, IT, motoryzacyjnego, finansowego itd. - Prezes SBE to odpowiedzialna i wymagająca funkcja. Jako przedstawicielka polskiej branży eventowej od dawna angażuję się w jej rozwój, edukację rynku oraz działania zmierzającego do tworzenia pozytywnego wizerunku branży. Dlatego, mimo licznych zajęć związanych z prowadzeniem własnej firmy, postanowiłam podjąć wyzwanie i przyjąć wybór Walnego Zgromadzenia Członków SBE. Bardzo dziękuję za powierzone mi zaufanie i zobowiązuję się do wypełniania tej misji – bo tak tę funkcję traktuję – najlepiej, jak to możliwe – powiedziała Marta Dunin-Michałowska tuż po wynikach głosowania.