W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

SBE i UW inaugurują trzecią edycję Studium Event Management

SBE i UW inaugurują trzecią edycję Studium Event Management -

Studium Event Management to trwający dwa semestry kurs dla osób chcących pracować w branży eventowej w roli event managera oraz tym, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o organizacji konferencji i spotkań. Trzecią edycję kursu zainaugurowało Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz fundacja na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Studium Event Management trwa dwa semestry. Najważniejszymi punktami programu tegorocznej edycji kursu są zajęcia terenowe i praktyczne, które mają za  zadanie uzupełnić wiadomości teoretyczne zawarte w 168 godzinach wykładów na temat event marketingu. Zajęcia poprowadzą praktycy i przedstawiciele branży eventowej oraz wykładowcy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

To pierwszy w Polsce tak bogaty kurs z zakresu event managementu, na którym wykłada zarówno uznana kadra Wydziału Zarządzania UW, jak również najwyższej klasy specjaliści z branży eventowej. O możliwościach, jakie oferuje studium najlepiej może świadczyć fakt, że kilka osób po ukończeniu kursu znalazło już zatrudnienie w branży, a absolwent jego pierwszej edycji – Paweł Grabowski – uzyskał wyróżnienie w kategorii Młody Kreatywny Branży Eventowej 2013 – komentuje Anna Nowakowska.

 

W inauguracji, która odbyła się 29 listopada br. na Wydziale Zarządzania UW wzięło udział 20 uczestników Studium oraz  przedstawiciele SBE i UW, m.in. Anna Nowakowska, członek zarządu SBE ds. edukacji, Eliza Czyżewska, koordynator studium ze strony SBE, Seweryn Jakubiec, członek-założyciel SBE i współtwórca studium, doc. dr Robert Pietrusiński, prezes Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania UW oraz dr Natalia Gmerek z Wydziału Zarządzania UW.