W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na spotkanie wigilijne

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na spotkanie wigilijne -

W warszawskim Klubie Space w nadchodzącą środę (17 grudnia br.) o godz. 18.00 odbędzie się świąteczne spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Branży Eventowej. Oprócz integracji przewidziane są atrakcje artystyczne oraz przeprowadzenie akcji charytatywnej ELFY SBE.

 

W programie spotkania wigilijnego przewidziana jest komedia taneczna „Amatorologia” w wykonaniu tancerzy z zespołu FairPlayCrew, znanych także z programu „You can dance”. Jednak, co ważniejsze podczas wigilii odbędzie się IV edycja akcji charytatywnej ELFY SBE. W tym roku celem jest wsparcie niemowląt będących pod opieką Stowarzyszenia Pielęgniarsko-Opiekuńczego „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie” z Częstochowy.

 

- Wspieramy wszyscy – niezależnie czy idziemy na Wigilię branżową czy nie. Niezależnie czy jesteśmy w jakimkolwiek Stowarzyszeniu. Niezależnie czy organizujemy wydarzenia, jesteśmy miejscem eventowym czy podwykonawcą. Razem robimy ważną rzecz raz na rok – wszyscy. Bez podziałów - dla najmłodszych.. Te dzieci naprawdę potrzebują naszego wsparcia – apeluje Olga Krzemińska-Zasadzka, Wiceprezes Zarządu i mama 5-latka.

 

Na spotkaniu odbędzie się zbiórka artykułów, takich jak pieluszki, produkty pielęgnacyjne i żywnościowe, zabawki i innych artykułów przydatnych przy zajmowaniu się niemowlętami. Ośrodek „Ufność” jest jednym z dwóch w Polsce, który opiekuje się tymi najmłodszymi porzuconymi dziećmi, które często cierpią na wiele schorzeń oraz wymagają specjalistycznej opieki. Ponadto, ośrodek jest tylko częściowo finansowany przez państwo, co dodatkowo skłoniło Stowarzyszenie Branży Eventowej do obrania takiego, a nie innego celu akcji charytatywnej ELFY SBE.