W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

SBE i Wydział Zarządzania UW zapraszają na studia Event Management

SBE i Wydział Zarządzania UW zapraszają na studia Event Management -

Po raz czwarty Stowarzyszenie Branży Eventowej i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają młodych, ambitnych i zainteresowanych na studium Event Management. Zapisy trwają do 20 października.


Zajęcia rozpoczną się już w listopadzie i potrwają dwa semestry, zatem planowanie zakończenie studium jest na czerwiec 2016 roku. Całkowity koszt studium to 6000 zł. Wymagane dokumenty to odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (licencjat/magister), podanie o przyjęcie na studium, kserokopia dowodu osobistego oraz CV. Składać je można na Wydziale Zarządzania UW w Warszawie przy ul. Szturmowej 1/3 w pok. B004, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00.

Informacji na temat Studium udzielają Koordynator Studium Event Managment, Eliza Czyżewska, e-mail: oraz Członek Zarządu SBE ds. Edukacji, Anna Nowakowska, e-mail: .

Przyjętych zostanie 40 osób.

 

Studium skierowane jest do tych, którzy chcieliby pracować w zawodzie event managera, lub już zajmują się organizacją wydarzeń i chcieliby poszerzyć swoje kompetencje. Zajęcia będą dotyczyły praktycznych aspektów zawodu event managera z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady poprowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania UW oraz przedstawiciele branży eventowej.