W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Podyskutuj o wartości współpracy - SBE zaprasza na debatę

Podyskutuj o wartości współpracy - SBE zaprasza na debatę -

Stowarzyszenie Branży Eventowej w Teatrze Kamienica organizuje branżową debatę. Odbędzie się ona 20 czerwca br., a dotyczyć będzie wartości współpracy w eventowej rzeczywistości.

 

Bez współpracy nie ma udanego interesu. Jak to się ma do organizacji branżowych i eventowej rzeczywistości? Temat ten zgłębią uczestnicy debaty (wśród nich możesz być i TY!) organizowanej przez SBE w Teatrze Kamienica. Debata nosi tytuł „Wartość współpracy. O organizacjach branżowych” i odbędzie się w Teatrze Kamienica przy Al. Solidarności 93, 20 czerwca br. o godz. 17.30. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele organizacji branżowych: SOIT, SITE, MPI, KAE, SKKP. W programie, poza dyskusją, degustacja specjałów autorskiej kuchni Teatru Kamienica, spektakl "4 tony podłogi" w wykonaniu Pawła Burczyka oraz loteria wizytówkowa. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować: http://debatawkamienicy.evenea.pl/