W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Branża eventowa wspiera Centrum Zdrowia Dziecka

Branża eventowa wspiera Centrum Zdrowia Dziecka -

Podczas tegorocznego spotkania gwiazdkowego Stowarzyszenia Branży Eventowej będziemy po raz kolejny wspierać dzieci. Tym razem wybór padł na Centrum Zdrowia Dziecka, które świętuje w tym roku swoje 35-lecie.

 

 

 

 

 

 

 

Potrzeby CZD są olbrzymie i mamy nadzieję, że branża, którą reprezentujemy choć w części pomoże je zrealizować. W zależności od oddziału potrzebne są kocyki, poduszki, podgrzewacze do butelek, czajniki, pościel. Świetlice potrzebują także wszelkich materiałów papierniczych . Oprócz tego odnotowaliśmy również bardziej specjalistyczne wyposażenie, jeśli któryś z darczyńców miałby ochotę przekazać taki dar.

Jeżeli chodzi o zbiórkę zabawek - bardzo prosimy, by z uwagi na względy epidemiologiczne, były to zabawki nowe, dające się łatwo umyć bądź wyprać, o dużych elementach.

Zbiórka darów odbędzie się 11 grudnia 2012 w lokalu Czysta Ojczysta, ul. Ząbkowska 27/31 (teren wytwórni Konesera) od godz. 19:00. 
Jeżeli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniu, a chciałby przekazać wsparcie dla Centrum Zdrowia Dziecka – prosimy o kontakt na olga.krzeminska@sbe.org.pl. Zostanie podany adres do wysyłki. 


Szczegółowe dane dot. potrzeb CZD znaleźć można na stronie: http://sbe.org.pl/aktualnosci/121/ii-edycja-charytatywnej-akcji-elfy-sbe
 


źródło: www.sbe.org.pl