W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Wznowienie rekrutacji na studium podyplomowe Event Management na Uniwersytecie Warszawskim

Wznowienie rekrutacji na studium podyplomowe Event Management na Uniwersytecie Warszawskim -

Stowarzyszenie Branży Eventowej informuje o wznowieniu rekrutacji na studium podyplomowe z zakresu Event Managementu organizowanych wraz z Wydziałem Zarządzanie Uniwersytetu Warszawskiego. Podstawowym celem studium jest przekazanie szerokiej wiedzy dotyczącej Event Managementu czyli zarządzania projektami eventowymi.

 

 

 

 

 


Program studium powstał przy współpracy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Stowarzyszenia Branży Eventowej. Cykl edukacyjny będzie się składał z dwóch semestrów a zjazdy dla studentów będą odbywały się przeciętnie 1-2 razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

- Podnoszenie kwalifikacji osób związanych zawodowo z branżą czy ugruntowanie i popularyzacja zawodu Event Managera to dwa z głównych celów statutowych SBE. Projekt Studium Event Management to pierwsze w Polsce studium podyplomowe z zakresu tematyki eventowej. Oprócz silnej kadry UW udział w projekcie potwierdzili eksperci z branży MICE w Polsce. Ogromnie cieszy nas również zadeklarowana pomoc przy udziale w tym niezwykłym przedsięwzięciu praktyków z rynku brytyjskiego - deklaruje Anna Nowakowska, Kierownik Zespołu ds. Edukacji, Członek Zarządu SBE. - Studium Podyplomowe z zakresu Event Managementu to zdecydowanie kolejny krok milowy w historii branży Event Marketingu w Polsce - dodaje Paweł Lewicki z El Padre, pomysłodawca Konkursu Kreatywny w Branży Eventowej.  - To projekt, który w jednoznaczny sposób przypieczętuje dążenie branży do równouprawnienia w obszarze najwyższego biznesu. Uniwersytet Warszawski i Wydział Zarządzania to idealne miejsce do budowania nowej, lepszej przyszłości dla nas osób będących w branży od wielu lat, a przede wszystkim ludzi którzy poprzez zdobytą tu wiedzę będą stanowić o Event Marketingu w naszym kraju - zapewnia.

Wykłady prowadzone będą zarówno przez przedstawicieli branży eventowej: właścicieli agencji eventowych, osoby zarządzające obiektami eventowymi, specjalistów CSR oraz przez kadrę naukową Wydziału Zarządzania UW. Podzielą się oni swoją wiedzą zdobywaną przez wiele lat przy organizacji wydarzeń różnej skali w Polsce oraz za granicą. Swój udział potwierdzili m.in.: Katarzyna Pacholak (Visionhouse), Krzysztof Celuch (Prorektor WSTiR, Kierownik Poland Convention Bureau), Michał Czerwiński (Indreams, Prezes Zarządu SOIT) i Michał Kozak (Dyrektor Zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering).

Zajęcia będą się koncentrowały przede wszystkim na praktycznych aspektach zawodu event managera jednak z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Ponadto odbywać się będą liczne spotkania i panele dyskusyjne z przedstawicielami różnych sektorów branży, podczas których uczestnicy studiów będą mogli nie tylko zaczerpnąć praktycznej wiedzy, ale również nawiązać bezpośrednie kontakty. Planowane są również sesje wyjazdowe do hoteli i innych obiektów eventowych - na miejscu odbywać się będą spotkania z pracownikami i specery umożliwiające poznanie miejsc "od kuchni".

Studium skierowane jest zarówno do osób, które są zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera jak i tych, które zajmują się już organizacją wydarzeń na co dzień i chciałyby usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje z tego zakresu. W szczególności zajęciami powinni zainteresować się pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR, firm HR, pracownicy korporacji, hoteli i obiektów eventowych, przedstawiciele administracji publicznej oraz właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji o studium można znaleźć pod tym adresem. Dodatkowych informacji na temat rekrutacji udziela Stowarzyszenie Branży Eventowej: Anna Nowakowska, Kierownik Zespołu ds. Edukacji, Członek Zarządu SBE, tel. 600 175 291 anna.nowakowska@sbe.org.pl

źródło: www.sbe.org.pl