W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok. 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 501 06 03

e-mail:
Widok

Międzynarodowy Tydzień Networkingu 2013 pod patronatem SBE

Międzynarodowy Tydzień Networkingu 2013 pod patronatem SBE -

Stowarzyszenie Branży Eventowej objęło patronat branżowy nad obchodami International Networking Week, których celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat kluczowej roli, jaką networking odgrywa w rozwoju biznesu na całym świecie.

 

 

 

 

 

 


Wydarzenie jest organizowane już po raz szósty przez międzynarodową organizację networkingową BNI Business Networking International.  W tym roku impreza będzie koncentrować się na "networkingu relacji", czyli podejściu do prowadzenia biznesu opartego na budowaniu długotrwałych, udanych relacji z ludźmi. - W Polsce Międzynarodowy Tydzień Networkingu jest okazją do podzielenia się dotychczasowym doświadczeniem i sukcesami polskiego oddziału BNI, będącego częścią największej światowej organizacji rekomendacji biznesowych. Obecnie BNI w Polsce to 350 członków zrzeszonych w 14 grupach w 9 miastach Polski - mówi Grzegorz Turniak, założyciel BNI Polska, które jest organizatorem wydarzenia w naszym kraju.

Międzynarodowy Tydzień Networkingu jest otwarty na gości spośród szerokiego środowiska biznesu, członków innych organizacji networkingowych, studentów, przedstawicieli prasy i zainteresowanych grup ze wszystkich szczebli biznesu i polityki. Celem MTN jest pokazanie społeczeństwu networkingu jako narzędzia niezbędnego do osiągnięcia sukcesu w obecnych realiach biznesowych.

Spotkania odbywają się w lutym 2013 w największych polskich miastach. Harmonogram i program spotkań znajduje się na stronie internetowej www.tydziennetworkingu.pl.

źródło: SBE