W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Nowoczesne technologie w przemyśle spotkań

Nowoczesne technologie w przemyśle spotkań -
Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP zaprasza do udziału w XIII Akademii Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów. Spotkanie odbędzie się w Warszawie w Hotelu Intercontinental 27 sierpnia 2012 roku. 
 
 
 
 
 
 
 
Celem priorytetowym Akademii jest prezentacja szerokiego zakresu ofert nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, wspierających obsługę konferencji, kongresów, targów i spotkań biznesowych. Ponadto Akademia ma za zadanie pomóc uczestnikom w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku spotkań. 
 
Podczas Akademii poruszone zostaną następujące zagadnienia: Cloud computing, Internet LTE, techniki kreowania efektywnych spotkań (Hybrid meetings/video streaming, telekonferencje), konferencyjne aplikacje na smartfony i tablety, systemy wspomagające organizację i zarządzanie konferencjami, nowości w zakresie obsługi rejestracji: Self-registration, Print on Demand, Roaming Registration, nowości na rynku sprzętu wspomagającego organizację spotkań: cyfrowe systemy dyskusyjne, do głosowań, tłumaczeń symultanicznych, multimedia(mapping 3D, holografia 3D).
 
Pierwszych 50 osób, które zarejestrują się na Akademię otrzyma książkę Maartena Vanneste: „Meeting Architecture – a Manifesto”. 
 
 
 
Maarten Vanneste, założyciel i szef firmy technologicznej ABBITT, Belgia, będzie gościem specjalnym tegorocznej Akademii. Maarten Vanneste urodził się w 1963 roku. Od najmłodszych lat był pasjonatem fotografii. Z chwilą pojawienia się techniki video zainteresował się reżyserią i produkcją filmową. Kiedy osiągnął pełnoletność lat założył swoją firmę, która w ciągu 25 lat ewoluowała od usługowej, poprzez firmę technologiczną w zakresie wspierania konferencji aż po obecną formułę – tworzenia architektury spotkań. 
 
Maarten jest uznanym na świecie mówcą w zakresie technik audiowizualnych i technologii konferencji i kongresów. Jest także autorem wielu artykułów a także dwóch książek na temat architektury spotkań, poświęconych zapewnianiu efektywności spotkań. Założyciel stowarzyszenia branżowego „Meeting Support Institute”. Jest specjalistą z zakresu innowacji, prezentacji i uzyskiwania wartości dodanej przedsięwzięć kongresowych.
„Meeting Architecture – a Manifesto” - książka, którą otrzymają uczestnicy Akademii, ma charakter wprowadzenia do nowej dyscypliny nazwanej przez autora „Architekturą Spotkań”. Wiele miejsca autor poświęcił analizie wpływania na jakość i efektywność spotkań i imprez. Ten postulowany obszar wiedzy ma zapewnić wysoką jakość uczenia się i budowania relacji przez uczestników spotkań. Zgodnie z zaproponowaną metodologią zarządzania spotkaniami (Meeting Architecture Process - MAP), właściwie można zaplanować cel spotkań (zasady SMART) oraz zmierzyć stopień osiągania rezultatów. Akronim CHATTY definiuje pięć najważniejszych kategorii analizy: Conceptual, Human, Art, Technical and Technology.
 
 
źródło: www.skkp.org.pl