W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Dzień Otwarty Sali Nowych Technologii Konferencyjnych

Dzień Otwarty Sali Nowych Technologii Konferencyjnych -

SKKP zaprasza na Dzień Otwarty w Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 27 czerwca 2013 roku w godzinach 10.00 - 16.00.

 
 
 
 
 
 
 
Sala pełnić będzie rolę centrum edukacyjnego dla profesjonalistów branży konferencyjno-kongresowej oraz miejsca pokazów (showroom) sprzętu i nowych rozwiązań. Showroom jest wspólnym przedsięwzięciem Stadionu Narodowego, SKKP oraz firm zapewniających usługi z zakresu nowych technologii służących wspieraniu efektywności i innowacyjności konferencji, kongresów, eventów i innych form komunikacji w nowoczesnym społeczeństwie. Podczas kolejnych spotkań w tej sali w ciągu roku prezentowane będą najnowsze rozwiązania oraz sprzęt, a konkretnym efektem będzie praktyczna znajomość ofert i umiejętność ich zastosowania dla swoich projektów. Wstęp bezpłatny – wymagana rejestracja przez stronę internetową.
  
Program Dnia Otwartego 27.06.2013 r. (program do potwierdzenia)
 
godz. 10.00 Rozpoczęcie, odwiedzanie stoisk firm technologicznych (dostępne podczas całego Dnia Otwartego)
godz. 10.30 „Vox populi vox Dei – Dowiedz się, co uczestnicy naprawdę sądzą o Twojej konferencji” prezentacja aplikacji mobilnej do głosowania Chance@Vote” – Krzysztof Karasek i Mikołaj Wróblewski, NextGen Meetings. Głosowania C2V będą realizowane przez cały dzień.
godz. 11.00 Prezentacja najnowszego sprzętu firmy BOSCH
godz. 11.30 Prezentacja ofert firmy POLSOUND
godz. 12.00 „Wykorzystanie nowych technologii w komunikowaniu się ze społeczeństwem”, spotkanie z Panią Poseł Alicją Olechowską, wiceprzewodniczącą Komisji ds. Unii Europejskiej, członkinią Komisji Gospodarki Sejmu RP. Tematem rozmowy będzie m.in. projekt obchodów 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej
godz. 13.00 „Warszawa kongresowa” – panel dyskusyjny i spotkanie z kandydatami do tytułu Ambasadora Kongresów Polskich zgłaszanych w roku 2013 – to już ostatnia szansa (termin zgłoszeń upływa 15.07.2013!)
godz. 13.30 „W czym tkwi wartość Twojej konferencji?” – warsztaty nt. obliczania wartości Waszych imprez. Prowadzenie: Anna Rydzewska, Event ROI Institute. Już teraz sygnalizujemy, że we wrześniu w Warszawie odbędzie się dwudniowy kurs „Designing Events for High ROI”
godz. 14.00 „Jak wykorzystać oprogramowanie Newmarket do pozyskiwania imprez korporacyjnych do hotelu konferencyjnego” – Phillipe Wahab, Newmarket
godz. 14.30 „Wykorzystaj gotowy system rejestracji konferencyjnych SYSKONF” – Tomasz Nowak, Netventure
godz. 15.00 -16.30 Wykłady do potwierdzenia.
 
To przedwakacyjne spotkanie SKKP będzie, jak zawsze, dobrą okazją do networkingu, zapraszamy Planistów i Oferentów. Współpracująca Kancelaria Prawna oferuje bezpłatne porady prawne (specjalność: sprawy biznesu konferencyjnego, eventy, hotele, podróże). Na zakończenie losowanie upominków. Możliwość zwiedzania Stadionu. 
 
Zachęcamy do skorzystania z możliwości sponsoringu wydarzenia (ofertę wysyłamy na  życzenie). W szczególności Hotele zachęcamy do zamieszczenia ofert promocji sezonowych, które roześlemy do szerokiej bazy odbiorców.
 
Koordynator imprezy: Krzysztof Karasek, tel. 607505623, k.karasek@nextgenmeetings.pl