W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Zapraszamy na XIV Europejską Akademię Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów

Zapraszamy na XIV Europejską Akademię Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów -
Kolejna edycja imprezy, odbywającej się w tym roku pod hasłem "Zrównoważone spotkania", będzie miała miejsce w dniach 29-30 sierpnia 2013 r. w Bajkowym Zakątku w Guzowym Piecu koło Olsztyna.
 
 
 
 
 
 
 
Odpowiedzialny biznes, dbałość o środowisko naturalne i społeczność lokalną to dobrowolna strategia uwzględniająca społeczne, etyczne i ekologiczne aspekty w działalności gospodarczej oraz w kontaktach z pracownikami, klientami, dostawcami, akcjonariuszami oraz społecznością lokalną. Światowe trendy i wymagania, jakie stawiają klienci, szczególnie korporacyjni, skłaniają polską branżę przemysłu spotkań do zmiany sposobu prowadzenia firmy i jej działalności. Większość zmian prospołecznych i prośrodowiskowych nie wymaga wysokich nakładów finansowych, a tylko właściwej edukacji, którą zapewni tegoroczna edycja Akademii SKKP. Gość specjalny - Andrew Walker (webcast) Manager of Events MPI przedstawi prezentację na temat norm zrównoważonego rozwoju spotkań ISO 20121 i APEX / ASTM.
 
Szczegółowe informacje na temat spotkania można znaleźć na stronie SKKP.