W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Architektura kongresu - śniadanie biznesowe we Wrocławiu

Architektura kongresu - śniadanie biznesowe we Wrocławiu -
Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce oraz Poland Convention Bureau POT zapraszają organizatorów konferencji na śniadanie biznesowe nt. „Architektura kongresu”, które odbędzie się  w dniu 25 października, godz. 8.30-11.00 w sali konferencyjnej Chrysler A, wrocławskiego Hotelu Haston.
 
Seminarium edukacyjno-konsultacyjne skierowane jest  przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych – towarzystw naukowych, biznesowych, a także  do przedstawicieli  korporacji, organizujących  lub planujących organizację kongresu, celem pokazania mechanizmów pozyskiwania i organizacji kongresów.
 
Jak organizować kongresy?
 
Podczas spotkania profesjonaliści branży przemysłu spotkań podzielą się swoją wiedzą z zakresu  kompleksowej organizacji i obsługi międzynarodowych spotkań i wydarzeń, począwszy od procesu aplikowania o organizację kongresu, poprzez przygotowanie  programu i budżetu, marketing i komunikację, dobór dostawców, a skończywszy na realizacji i rozliczeniu projektu. Seminarium będzie również okazją do dyskusji i networkingu, czy zaprezentowania dobrych praktyk. Po zakończeniu seminarium będzie istniała możliwość spotkania się z ekspertami.
 
Rejestracja do udziału w wydarzeniu ma miejsce pod tym adresem