W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Zapraszamy na bezpłatne seminaria o organizacji kongresów

Zapraszamy na bezpłatne seminaria o organizacji kongresów -
Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Poland Convention Bureau POT, Kraków Convention Bureau i MT Polska zapraszają organizatorów spotkań na seminaria, które odbędą się w Krakowie 26 listopada, a w Warszawie 28 listopada 2013 r.
 
Seminarium "Architektura kongresu, mechanizmy pozyskiwania i organizacji międzynarodowych kongresów" w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się 26.11.2013 r. o godz. 13.00, a w Warszawie - 28.11.2013 r. o godz. 13.00 (odbywające się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska wydarzenie będzie częścią Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw). 
 
Fachowe szkolenie dla organizatorów spotkań
 
Podczas seminarium profesjonaliści branży spotkań podzielą się swoją wiedzą z zakresu kompleksowej organizacji i obsługi międzynarodowych spotkań i wydarzeń począwszy od procesu aplikowania o organizację kongresu, poprzez przygotowanie programu i budżetu, marketing i komunikację, dobór dostawców, a skończywszy na realizacji i rozliczeniu projektu. Spotkanie będzie również okazją do dyskusji i networkingu, czy zaprezentowania dobrych praktyk. Na zakończenie seminarium wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody - vouchery na usługi konferencyjne i turystyczne, ufundowane przez Akademię Podróży, Symposium Cracoviense, ICE Kraków, Holiday Inn Kraków.
 
Udział w seminarium jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu są proszone o kontakt pod adresem e-mail biuro@skkp.org.pl.