W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Akademia SKKP już wkrótce

Akademia SKKP już wkrótce -

27 sierpnia w Warszawie w Hotelu Intercontinental odbędzie się XII Europejska Akademia Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów. Spotkanie organizowane przez SKKP poświęcone zostanie w pełni nowoczesnym technologiom.

 

 

 

 

 

 


Oto jakich tematów można się spodziewać podczas najbliższej Akademii Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów: Cloud computing, czyli biznes w chmurach; LTE – najszybsza technologia mobilnego internetu; Hybrid meetings oraz inne techniki kreowania efektywnych spotkań; konferencyjne aplikacje na smartfony i tablety; systemy wspomagające organizację i zarządzanie konferencjami; a także nowości na rynku sprzętu wspomagającego organizację spotkań.

Gościem specjalnym spotkania będzie Maarten Vanneste, założyciel i szef firmy technologicznej ABBITT, Belgia.

Adresatami konferencji są osoby odpowiedzialne za zarządzanie konferencjami, przygotowywanie ofert oraz obsługę spotkań biznesowych oraz szkoleń. Na spotkanie można się zarejestrować korzystając z formularza: http://www.symposium.pl/index.php a=konferencja_tekst&text_id=194&konf_id=32

 

źródło: www.skkp.org.pl

             www.konferencje.pl/konferencje/konferencja,19784,1,akademia-nowoczesne-tehnologie-w-przemysle-spotkan.html