W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Konferencja "Innowacje w przemyśle spotkań" we wrześniu w Kielcach

Konferencja Innowacje w przemyśle spotkań we wrześniu w Kielcach -

Konferencja na temat nowej generacji kongresów i wydarzeń biznesowych oraz narzędzi mierzenia ich efektywności odbędzie się 26 września 2014 r. w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce.

 

W konferencji wezmą udział Ambasadorowie Kongresów Polskich i inni zleceniodawcy eventów, naukowcy i edukatorzy zajmujący się problematyką przemysłu spotkań oraz branża konferencyjno-kongresowa: Profesjonalni Organizatorzy Konferencji i Kongresów, hotele biznesowe, centra targowo-kongresowe i inni dostawcy.


Obszary konferencji:

  • Blok 1. Jak technologia zmienia nasze spotkania? Innowacje dla przemysłu spotkań z daleka i bliska
  • Blok 2. Co z badań naukowych wynika dla praktyków branży spotkań?
  • Blok 3. Jak mierzyć efekty konferencji, by przeżyć w wyścigu konkurencyjnym?
  • Panel. Współpraca Zleceniodawców, Profesjonalnych Organizatorów i instytucji publicznych warunkiem sukcesu kongresów.

 

Konferencja jest bezpłatna dla autorów referatów, panelistów oraz zleceniodawców - planistów konferencji z korporacji i stowarzyszeń. Liczba miejsc bezpłatnych - ograniczona.
Opłata 300 zł + 23% VAT dla usługodawców (hotele, agencje) i innych zainteresowanych. Uczestnicy ponoszą koszty podróży i zakwaterowania. Organizatorzy zapewnią ofertę preferencyjnych cen na noclegi.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, partnerem naukowym konferencji - Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie, a partnerzy organizacyjni to Izba Gospodarcza "Grono Targowe Kielce", Międzynarodowe Targi Kielce S.A.

 

Szczegóły konferencji oraz rejestracja – na oficjalnej stronie wydarzenia.