W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Zapisy na majową Akademię Organizatorów i Planistów Konferencji rozpoczęte

Zapisy na majową Akademię Organizatorów i Planistów Konferencji rozpoczęte -

Znamy już datę tegorocznej, szesnastej już edycji, Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów. Spotkanie, organizowane przez SKKP, odbędzie w dniach 28-29 maja w Sopocie.

 

Inicjatywa jest częścią strategii wdrażanej przez powołaną z ramienia SKKP komisję „Polski Cruising”, której przewodniczącym jest Przemysław Pol z agencji Akademia Podróży. Tematem przewodnim tegorocznej akademii, która tym razem odbędzie się na terenie Trójmiasta, będą rejsy morskie i zlokalizowane nad wodą miasta turystyczne jako potencjalnie atrakcyjne miejsca do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, eventów firmowych oraz imprez motywacyjnych.

Program zakłada również przeprowadzenie zajęć na pokładzie jednego z wycieczkowców wodujących na polskich akwenach. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat dokumentujący przebycie szkolenia, a także atrakcyjny voucher.

 

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:  do 15 marca 2015 r. Udział w akademii jest odpłatny i wynosi 475 zł + VAT.