W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Nowoczesne technologie w przemyśle spotkań

Nowoczesne technologie w przemyśle spotkań -

Już za 10 dni odbędzie się w Warszawie Europejska Akademia Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów.
 

 

 

 

 

 

 

 

W poniedziałek, 27 sierpnia w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się doroczna edycja Europejskiej Akademii Planistów i Organizatorów Konferencji i Kongresów. Tematem przewodnim spotkania  jest stosowanie nowoczesnych technologii w branży spotkań.

Celem Akademii jest przede wszystkim prezentacja szerokiego zakresu oferty nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań do obsługi konferencji, kongresów, targów i spotkań biznesowych jak również  podniesienie wiedzy i kwalifikacji uczestników w celu osiągnięcia przewagi konkurencyjnej na międzynarodowym rynku spotkań.

Gościem specjalnym Akademii będzie Maarten Vanneste - założyciel i szef firmy technologicznej Abbit, Belgia, prezes Meeting Support Institute, który omówi sposoby i technologie organizacji hybrydowych spotkań.

W programie przewidziana jest prezentacja systemów organizacji i zarządzania konferencjami, mobilnych systemy komunikacji z uczestnikami oraz nowości na rynku sprzętu AV i multimediów.

Więcej informacji: http://www.symposium.pl/index.php?a=konferencja_pokaz&id=32

Kontakt w sprawie konferencji:
Anna Jędrocha – wiceprezes Zarządu SKKP
602459178
anna.jedrocha@symposium.pl
 

źródło: www.skkp.org.pl
             www.konferencje.pl/konferencje/konferencja,19784,1,akademia-nowoczesne-tehnologie-w-przemysle-spotkan.html