W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Pozyskiwanie konferencji dla obiektu – wkrótce na warszawskim Meetings Week Poland!

Pozyskiwanie konferencji dla obiektu – wkrótce na warszawskim Meetings Week Poland! -

Już niedługo kolejna edycja Meetings Week Poland, w ramach której 19 marca odbędzie się konferencja „Skuteczne strategie pozyskiwania konferencji i eventów dla Twojego obiektu” współorganizowana przez SKKP.

 

Organizatorzy panelu, czyli Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Instytut Rynku Hotelarskiego oraz Polish Prestige Hotels & Resorts, zapraszają do udziału wszystkich zainteresowanych 19 marca do Centrum Biznesowego Stadionu Narodowego. Konferencja będzie częścią cyklicznej imprezy Meetings Week Poland – tegoroczna, trzecia już odsłona wydarzenia, będzie miała miejsce w Warszawie w dniach 16-20 marca.

 

W ramach konferencji odbędą się m.in. wykłady na temat popytu i podaży na rynku konferencyjnym, wskaźników efektywności sprzedaży i obsługi klienta usług konferencyjnych, a także liczne panele dyskusyjne dotyczące kanałów sprzedaży i reklamy obiektów, oczekiwań branży w stosunku do obiektów konferencyjnych oraz programów lojalnościowych dla organizatorów konferencji i eventów.

 

Organizatorzy przewidują, że na czwarty dzień Meetings Week Poland 2015 do stolicy zjedzie się około 150 osób związanych z branżą MICE, w tym przede wszystkim hotelarze i event managerowie.


Szczegółowy program znajduje się na stronie wydarzenia.