W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Ruszyła druga edycja konkursu na największy kongres PCB i SKKP

Ruszyła druga edycja konkursu na największy kongres PCB i SKKP -

Poland Convention Bureau POT oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce ogłosiły drugą edycję konkursu na największy zorganizowany kongres międzynarodowy.

 

Konkurs skierowany jest do firm posiadających rekomendację PCB POT. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się podczas Gali Ambasadorów Kongresów Polskich 17 września 2015 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Chętni do udziału w konkursie powinni do godz. 12.00 15 lipca br. wypełnić ankietę wraz z rekomendacjami klientów na adres .

W pierwszej edycji plebiscytu zwyciężyły Międzynarodowe Targi Poznańskie za organizowanie 19. Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu - COP19, na Stadionie Narodowym w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział aż 12 tys. osób. Wyróżnienie, podczas ubiegłorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, odebrała Elżbieta Roeske, dyrektor grupy produktów w MTP.