W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Mazurkas Travel nagrodzony w konkursie na największy kongres

Mazurkas Travel nagrodzony w konkursie na największy kongres -

Konkurs na największy kongres w Polsce 2014 roku organizowany przez Poland Convention Bureau POT wspólnie ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce rozstrzygnięty. Zwyciężył Mazurkas Travel.

 

Spośród największych realizacji zgłoszonych przez PCO (Professional Congress Organizer) posiadających rekomendację PCB POT wyłoniono zwycięzcę – został nim Mazurkas Travel. Największym wydarzeniem wśród nadesłanych zgłoszeń okazał się 90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego – EOS, zorganizowany w czerwcu ubiegłego roku w Warszawie. To wydarzenie Polska miała okazję organizować po raz pierwszy, jako jeden z trzech gospodarzy z Europy Wschodniej, obok Czech i Słowenii. Kongres w mieście stołecznym zgromadził 2500 osób z 72 krajów świata. Dział Mazurkas Travel, który od A do Z przygotował kongres to Mazurkas Congress & Conference Management, który w tej dziedzinie ma już 20 lat. Wręczenie dyplomu konkursowego dla Mazurkas Travel odbędzie się podczas Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, planowanej na 17 września br. w Katowicach.