W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Zostań wystawcą na KEP w Łodzi i zapełnij swoje sale konferencyjne!

Zostań wystawcą na KEP w Łodzi i zapełnij swoje sale konferencyjne! -

Już niebawem, bo 23 czerwca br. W Łodzi odbędzie się II Ogólnopolski Kongres Edukacji Pozaformalnej, a w jego ramach wystawa obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Dołącz do grona wystawców!

Zbliża się druga edycja Ogólnopolskiego Kongresu Edukacji Pozaformalnej, który w tym roku odbędzie się w dniu 23 czerwca 2016 roku w Łodzi. Tegoroczny kongres to okazja do zaprezentowania osiągnieć branży edukacji pozaformalnej - firm szkoleniowych, coachingowych, doradczych oraz dyskutowania o problemach i barierach. Przewidywana frekwencja to ok. 300 osób, a wśród nich przedstawiciele instytucji publicznych, firm i stowarzyszeń związanych z edukacją dorosłych w formie tzw. usług rozwojowych, czyli szkoleń, kursów oraz doradztwa personalnego. Poprzedni kongres odbył się w listopadzie 2014 roku i odniósł znaczący sukces. Został on przygotowany przez 11 organizacji, a wzięło w nim udział niemal 340 uczestników. Deklarację dalszej współpracy złożyło aż dwustu z nich!

 

Dlatego zbliżające się wydarzenie, w ramach którego odbędzie się wystawa obiektów konferencyjno-szkoleniowych, to dobra okazja, by wyjść z ofertą do klienta i dać sobie szanse na pełne obłożenie sal. Wystarczy skontaktować się ze Sławomirem Wróblewskim: e-mail: , tel. 601 29 88 36.
Więcej szczegółów, aktualności i rejestracja - na oficjalnej stronie wydarzenia: 
http://www.kep.com.pl/

 

Współorganizatorami tegorocznego Kongresu są Polska Izba Firm Szkoleniowych oraz Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”.