W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

38 kandydatów zawalczy o tytuł Ambasadora Kongresów Polskich 2016

38 kandydatów zawalczy o tytuł Ambasadora Kongresów Polskich 2016 -

Minął czas zgłaszania kandydatur do Programu Ambasadorów Kongresów Polskich na rok 2016. 3 czerwca br. laureatów wybierze Kapituła, a uroczysta gala wręczenia tytułów odbędzie się 22 września br. w Łodzi.

 

 

Do 25 kwietnia br. można było zgłaszać kandydatury na tegorocznych laureatów Programu Ambasadorów Kongresów Polskich. Obecnie członkowie Kapituły zapoznają się z sylwetkami 38 potencjalnych Ambasadorów. Nazwiska dwudziestu tegorocznych laureatów zostaną wybrane podczas posiedzenia Kapituły 3 czerwca w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej. Kandydatów, jak co roku, zgłaszali złonkowie Kapituły, uczelnie wyższe oraz przedstawiciele miast i regionów odpowiedzialnych za promocję przemysłu spotkań. Z kolei Gala Ambasadorów Kongresów Polskich podsumowująca działania programu w 2016 roku oraz wręczenie tytułów tegorocznym Ambasadorom odbędzie się 22 września br. w zabytkowej Hali Maszyn w EC 1 w Łodzi.


 

Ambasadorzy Kongresów Polskich mają odpowiedzialne zadanie. Na arenie międzynarodowej, poprzez działania w stowarzyszeniach, rozpowszechniają dobre strony Polski jako destynacji, promują wiedzę o naszym kraju i w ten sposób zdobywają dla Polski organizację międzynarodowych kongresów. Aby otrzymać honorowy tytuł Ambasadora konieczne jest pozyskanie w ciągu trzech minionych lat co najmniej jednego wydarzenia o skali międzynarodowej, planowanie w następnych latach kolejnych konferencji, kongresów i spotkań w Polsce oraz przekonanie Kapituły o swoim zaangażowaniu na rzecz promocji Polski.


 

Programy Ambasadorów Kongresów realizowane są na całym świecie w kilkunastu krajach. Organizatorami Programu Ambasadorów Kongresów Polskich są Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongres