W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Wybrano nowych Ambasadorów Kongresów Polskich

Wybrano nowych Ambasadorów Kongresów Polskich -

Kapituła Programu Ambasadorów Kongresów Polskich wybrała trzynastu honorowych Ambasadorów roku 2012. Dyplomy uznania zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbędzie się 15 listopada 2012 r. w Pawilonie 11. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

 

 

 


Prowadzony od 10 lat przez Polską Organizację Turystyczna oraz Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” Program Ambasadorów Kongresów Polski polega na zachęcaniu osób posiadających liczne kontakty zagraniczne i pracujące w międzynarodowych środowiskach (naukowcy, biznesmeni, specjaliści różnych branż)do skutecznego przyciągania do Polski międzynarodowych konferencji i kongresów oraz rozpowszechniania wiedzy o atutach naszego kraju. Do programu zapraszane są osoby, które w sposób bezpośredni lub pośredni mają wpływ na decyzje o wyborze miejsca danego wydarzenia.

W wyniku dyskusji i głosowania Kapituły do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło trzynaście osób. Są to: dr n. med. Marta Bogusz-Czerniewicz (Wielkopolskie Centrum Onkologii w Poznaniu), prof. dr hab. Andrzej Chwalba (Uniwersytet Jagielloński), Ewa Mańkiewicz-Cudny (Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT), prof. zw. dr hab. Jan Fazlagić (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uczelnia Vistula w Warszawie), prof. dr hab. Roman Kaliszan (Zakład Biofarmacji i Farmakokinetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego), prof. dr hab. Bernard Franciszek Kubiak (Uniwersytet Gdański, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni), Mateusz Kusznierewicz (dwa tytuły Mistrza Świata w klasie FINN w 1998 i 2000 r., trzykrotny reprezentant Igrzyskach Olimpijskich; złoty medal w Atlancie w 1996 r.), prof. dr hab. Dariusz Rott (Wydział Filologiczny, Uniwersytet Śląski), dr Rafał Serafin (Fundacja Partnerstwo dla Środowiska), prof. dr hab. n. med. Henryk Skarżyński (Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu), prof. dr hab. Kazimierz Strzałka (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego), prof. dr hab. Katarzyna Turnau (Instytut Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego)oraz prof. dr hab. Krzysztof Zamorski (Instytut Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Posiedzenie kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich odbyło się w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie i było pierwszym spotkaniem, podczas którego na jej przewodniczącego wybrano prof. Janusza Lipkowskiego, Prezesa Towarzystwa Naukowego Warszawskiego. Jest to już trzecia kadencja Lipkowskiego na stanowisku przewodniczącego KPKP.

źródło: www.skkp.org.pl