W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

Mikser biznesowy SKKP zamiesza branżą spotkań

Mikser biznesowy SKKP zamiesza branżą spotkań -

Już jutro, w czwartek, 21 marca 2013 r., w ramach Meetings Week Poland 2013 w Akademii Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się spotkanie pt. „Tworzenie warunków społecznych i gospodarczych dla rozwoju Przemysłu Spotkań w Polsce”.

 

 

 

 

 

 


Podczas debaty przedstawione zostaną postulaty branży: organizatorów kongresów i konferencji, agencji eventowych, szkoleniowców, hoteli biznesowych oraz centrów konferencyjnych. Gościem spotkania będzie poseł Andrzej Gut Mostowy, przewodniczący Podkomisji Stałej ds. Turystyki Sejmu RP. Organizatorzy spotkania mają bowiem nadzieję, że już w 2014 r. spotkania biznesowe, konferencje i kongresy znajdą należne sobie miejsce w finansowaniu ze środków europejskich. W tym zakresie SKKP pełnić będzie aktywną rolę w charakterze biura projektów. W sesji networkingowej miksera udział wezmą przedstawiciele Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Francuskiej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Instytutu Adama Mickiewicza, Instytutu na rzecz Ekorozwoju, Związku Artystów Plastyków, Polskiej Organizacji Turystycznej, akademicy, samorządowcy i dziennikarze.

Mikser biznesowy SKKP odbywa się w ramach Meetings Week Poland 2013, wspólnej inicjatywy stowarzyszeń polskiej branży spotkań. Jest to tydzień, podczas którego organizowane są konferencje, szkolenia i eventy mające cele edukacyjne, ale i będące okazją do networkingu, rozmów o branży, jej promocji i współpracy z innymi sektorami. Organizatorami są MPI Poland, SBE, SOIT, SKKP i SGTiR. Inicjatywa została objęta patronatem medialnym przez: Konferencje.pl, Mice Poland, Meetings Poland, MeetingPlanner.pl, EventMapa.pl, Konferencje.com, Mojekonferencje.pl, Organizatorzyimprez.pl, SpoldzielniaDziennikarzy.pl oraz Salebiznesowe.pl.