W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP

Region: Mazowsze
ul. Pl. Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:50 176 43 99

e-mail:
Widok

EFAPCO jednym głosem o europejskiej branży spotkań

EFAPCO jednym głosem o europejskiej branży spotkań -
W ramach prac nad kluczowym projektem EFAPCO w trwającej kadencji przedstawiciele europejskiej federacji byli gośćmi Wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego Isabelle Durant.
 
 
 
 
 
 
 
Efektem tego spotkania jest duże zainteresowanie i deklaracja bliskiej współpracy w obszarze przemysłu spotkań na rynku europejskim, w tym w ramach „European Observatory”.  - Podczas spotkania udało nam się znaleźć wiele wspólnych tematów - powiedziała Durant. - Z pewnością uda nam się odnaleźć sposób na to, by Parlament Europejski mógł zapewnić większe polityczne wsparcie zarówno dla sektora PCO jak i całej branży spotkań - dodała.
 
EFAPCO to Europejska Federacja Krajowych Stowarzyszeń PCOS, reprezentujących ponad 1500 spotkań profesjonalistów, firm i instytucji w 14 krajach. Jest to instytucja o charakterze non-profit, a jej siedziba mieści się w w Brukseli. Federacja ma na celu wspieranie działań jej członków.
 
źródło: SKKP