W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel SOIT

Region: Mazowsze
ul. Wiertnicza 141
02-952 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 188 28 98

e-mail:
Widok

Dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla klientów zainteresowanych incentive travel

Dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa dla klientów zainteresowanych incentive travel -

"Incentive Travel Agency Guarantee" to nazwa nowej inicjatywy członków SOIT. Ideą programu jest poddanie się dodatkowej weryfikacji i uzyskanie tytułu Gwarantowanego Organizatora, który będzie wykorzystywany przez członków w ich komunikacji z klientami.

 

 

 

 

 

 


Do projektu mogą dołączyć firmy członkowskie Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, które spełniają postawione przed nimi dodatkowe warunki: posiadają gwarancje ubezpieczeniowe na poziomie min. 100 000 EUR, przedstawią aktualne zaświadczenia o niezaleganiu ZUS i US oraz pisemne rekomendacje za realizowane projekty incentive travel od minimum 3 klientów. Wszystkie te dodatkowe kryteria, to kolejne argumenty potwierdzające stabilność finansową i bezpieczeństwo realizacji jakie gwarantują członkowie SOIT. Podmiotami, które od początku 2013 r. mają prawo posługiwać się znakiem Incentive Travel Agency Guarantee są firmy Weco Travel, United Partners, Grupa TSO, Flower Travel, Haxel, Africa Line i ICP Group. To właśnie one spełniają opisane wyżej kryteria i udostępniły SOIT wymagane dokumenty.

Jak informują przedstawiciele SOIT, program Incentive Travel Agency Guarantee jest otwarty - w przyszłości mają do niego dołączać kolejni członkowie.

źródło: www.soit.net.pl