W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel SOIT

Region: Mazowsze
ul. Wiertnicza 141
02-952 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 188 28 98

e-mail:
Widok

Konferencje na Litwie? Tak!!!

Konferencje na Litwie? Tak!!! -

17 kwietnia 2013 r. w Ambasadzie Republiki Litewskiej w Warszawie odbyło się zorganizowane przez SOIT i firmę Aviareps spotkanie promujące Litwę jako atrakcyjną destynację podróży firmowych.

 

 

 

 

 

 


Prezentację rozpoczął Marek Sławatyniec z Aviareps Poland, który zaprezentował Litwę jako prężnie rozwijający się kraj (państwo odnotowuje aż 12-procentową dynamikę we wzroście gospodarki). W swoim wystąpieniu zaprezentował główne walory Litwy, zachwalał Wilno, sławne uzdrowiska m.in.  w Druskiennikach, Połądze, Nerindze, Birsztanach, a także litewską gastronomię. Ponadto zaprezentował bazę konferencyjną, na którą składają się takie obiekty jak Teatr Arena, LitExpo, Siemens Arena, Narodowa Galeria Sztuki czy hotele sieci Best Western, Novotel, Radisson, Holiday Inn i Crown Piast. Wspomniał również o targach Adventur i Convene – z roku na rok coraz bardziej popularnych.

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel, którą poprowadziła Dyrektor Zarządzająca Justyna Skubis.  Następnie firma Baltic Blues Events, zajmująca się organizacją eventów w krajach bałtyckich, zaprezentowała swoją ofertę, w której znajdują się m.in. Cepelinai Show (pokazy robienia cepelinów połączone z ich degustacją), rytuały w saunie, czyli zabiegi  z użyciem np. miodu, „blind testing” czyli smakowanie różnego rodzaju win i potraw „na ślepo”, a także jazda bobslejami czy łowienie ryb w przeręblu.

Swoją prezentację podczas spotkania miały również Polskie Linie Lotnicze LOT, które zaprezentowały ofertę pakietów firmowych i opcji przeznaczonych dla dużych i małych firm. Na koniec Ana Maizel, Sales Manager Hotelu Kempinsky w Wilnie opowiedziała o walorach tego otwartego niedawno, bo w październiku 2012 r., pięciogwiazdkowego obiektu. Zlokalizowany na Starym Mieście luksusowy hotel z widokiem na Plac Katedralny posiada 180 miejsc noclegowych w 96 pokojach dla gości. Jego atutem jest rozbudowane zaplecze konferencyjne w postaci 6 sal konferencyjnych. Największa z nich, którą jest duży ballroom, pomieści do 210 osób w ustawieniu teatralnym. Hotel dysponuje także foyer o powierzchni 112 mkw. Ofertę obiektu uzupełniają hotelowe SPA, restauracja i bar.

Spotkanie zakończył networking.