W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel SOIT

Region: Mazowsze
ul. Wiertnicza 141
02-952 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 188 28 98

e-mail:
Widok

Daria Rzadkiewicz nowym sekretarzem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel

Daria Rzadkiewicz nowym sekretarzem Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel -

Zmiany na stanowisku sekretarza w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel. Po sześciu latach Justynę Skubis zastąpiła Daria Rzadkiewicz.


Na stanowisku sekretarza Daria Rzadkiewicz zastąpiła Justynę Skubis, która te funkcję pełniła przez sześć lat. Do obowiązków nowej sekretarz należy koordynacja bieżącej działalności Stowarzyszenia, jego rozwój i promocja.

Obecna sekretarz SOIT jest absolwentką politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z komunikacji i promocji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz studia podyplomowe na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Zawodowym w SWPS w Warszawie. W branży pracuje od 10 lat. W tym czasie zajmowała się projektami szkoleniowymi z obszaru marketingu, programami rozwojowymi dla korporacji, wyjazdami integracyjnymi oraz konferencjami branżowymi. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. w Wydawnictwie Marketing w Praktyce oraz DGA S.A. Obecnie cieszy się opinią doświadczonego menedżera projektów oraz trenera biznesu z certyfikatem. Daria Rzadkiewicz biznesowo związana jest z Concept Labs.