W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Syskonf.pl

Region: Mazowsze
ul. Ojcowska 3
02-918 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 382 75 00
fax: 22 651 86 04

e-mail:
  Widok

  Organizatorzy Global Landscapes Forum wybrali Syskonf.pl

  Organizatorzy Global Landscapes Forum wybrali Syskonf.pl -

  Jednym z wydarzeń towarzyszących UNFCCC COP19 będzie Global Landscapes Forum. Rejestracja uczestników na to międzynarodowe wydarzenie prowadzona jest z użyciem systemu obsługi konferencji polskiej produkcji.

  Global Landscapes Forum odbędzie się w Warszawie podczas światowego szczytu klimatycznego COP19/CMP9. W czasie dwudniowego forum omówione zostaną kwestie wpływu krajobrazu na politykę w zakresie zmian klimatu i założenia zrównoważonego rozwoju. Planowane jest kilkadziesiąt spotkań i paneli dyskusyjnych z udziałem 1500 przedstawicieli najważniejszych organizacji międzynarodowych i rządów, a także instytucji krajowych. Organizatorem konferencji jest Center for International Forestry Research (CIFOR), a lokalnym partnerem i producentem wykonawczym – Poland Concept DMC (ICP Group S.A.).

   

  Niezawodny system obsługi konferencji


  Do rejestracji i obsługi uczestników wydarzenia organizatorzy wybrali stworzony w Polsce system obsługi konferencji - Syskonf. Uruchomiony formularz zgłoszeniowy umożliwia delegatom GLF m.in. skomponowanie indywidualnej agendy z 32 dostępnych sesji i paneli dyskusyjnych, wybór tłumaczeń symultanicznych czy określenie wymagań odnośnie cateringu. Stosownie do profilu uczestnictwa system automatycznie nalicza właściwą opłatę rejestracyjną i udostępnia różne metody płatności (kartą kredytową on-line, przelewem bankowym). Syskonf porządkuje gromadzone dane, monitoruje należności oraz wystawia i wysyła faktury pdf, automatyzując szereg pracochłonnych zadań organizacyjnych. Aplikacja będzie także wykorzystana do druku identyfikatorów i zautomatyzowanej identyfikacji delegatów w czasie trwania forum.

  Na konferencję zarejestrowało się już ponad 1200 uczestników ze 112 krajów. Global Landscapes Forum odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2013 w głównym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

  Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:
  http://registration.landscapes.org

  Dodatkowe informacje:
  http://www.cop19.gov.pl/the-global-landscapes-forum-206

  Organizatorzy Global Landscapes Forum wybrali Syskonf.pl -