W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

TRIAS S.A.

Region: Mazowsze
ul. Kabaretowa 21
01-942 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 948 95 24

e-mail:
Widok

Monika Regulska odpowiada za marketing w TRIAS S.A.

Monika Regulska odpowiada za marketing w TRIAS S.A. -
Z początkiem września 2013 roku do działu marketingu TRIAS S.A. dołączyła Monika Regulska obejmując stanowisko koordynatora ds. marketingu Grupy TRIAS. 
 
Do jej kluczowych zadań należeć będzie budowanie pozytywnego wizerunku spółek: TRIAS S.A., TRIAS EE Sp. z o.o., TRIAS AVI Sp. z o.o., DIGISERVICE Sp. z o.o. oraz GIG Sp. z o.o. w mediach. Poprzez planowanie, realizowanie, koordynowanie i kontrolowanie działań marketingowych Spółek realizować będzie strategię marketingową całej Grupy. 
 
Monika Regulska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2007 r. pracuje w rolach związanych z marketingiem i administracją sprzedaży. W 2009 roku uzyskała tytuł Managera Sportu, jednocześnie pracując w dziale marketingu Komitetu Organizacyjnego EuroBasekt 2009. Ostatnie lata spędziła w firmie INTRAC Polska Sp. z o.o. - Dystrybutora ciężkich maszyn budowlanych. W firmie była odpowiedzialna za stworzenie i wdrożenie strategii marketingowych znanych światowych Marek: John Deere, Manitou i Case Construction.