W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warsaw Convention Bureau

Region: Mazowsze
ul. pl. Zamkowy 10
00-277 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 629 07 50
fax: 22 628 66 02

e-mail:
Widok

Ambasadorzy Kongresów spotkali się na Stadionie Narodowym w Warszawie

Ambasadorzy Kongresów spotkali się na Stadionie Narodowym w Warszawie -

5 marca 2013 r. warszawskie biuro spotkań zorganizowało spotkanie dla warszawskich Ambasadorów Kongresów, którego celem było omówienie nowych trendów w branży oraz przedstawienie możliwości zaplecza konferencyjnego Stadionu Narodowego.

 

 

 

 

 

 


W trakcie spotkania przedstawiciele Warsaw Convention Bureau zaprezentowali aplikację multimedialną - nowoczesne narzędzie do prezentacji możliwości konferencyjnych Warszawy na targach, road showach i innego tego typu wydarzeniach sprzedażowych. W programie znalazły się również prezentacja spółki PL 2012+, która zarządza stadionem oraz wycieczka po obiekcie.

Oddany do użytku na początku 2012 roku Stadion Narodowy jest największym sportowym obiektem w Polsce - jest w stanie pomieścić 57 tysięcy kibiców na meczach piłkarskich oraz około 70 tys. osób w trakcie imprez sportowych, widowisk artystycznych, koncertów i festiwali. Stadion oferuje jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w stolicy - mogą odbywać się na nim konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe a także targi i wystawy wymagające nietypowych rozwiązań.

źródło: Warsaw Convention Bureau